تبلیغات
日本語同時通訳 ترجمه ژاپنی . صنعتی . اداری - مطالب تیر 1395

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا به صفحه اصلی مراجعه بفرمایید .

درحال حاضر در کشور ما راهی برای جلوگیری و درمان بیماری ALS پیدا نشده است. هم اکنون در کشور ژاپن محققان و اساتید برای جلوگیری از پیشرفت بیماری ALS راه درمان و جلوگیری از پیشرفت آن را کشف کرده و هم اکنون داروی آن درحال استفاده میباشد و بیمارانی كه تاكنون از طرف ما اعزام شده اند نتایج کاملا رضایت بخشی داشته اند.دفتر مترجمین ایران توانسته است تاکنون تعدادی از بیمارانی را که مبتلا به این بیماری بوده اند با هماهنگی با اساتید و بیمارستانهای ژاپن به آنها معرفی و در گرفتن پذیرش و  تاییدیه جهت اخذ ویزای ژاپن از سفارت همیاری داشته است. در صورت لزوم برای مداوا  این بیماران عزیز. ما میتوانیم شمارا یاری دهیم.


پرسنل ما از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ شب

 جوابگوی شما میباشند. در ضمن بیمارانی که از طریق ما به ژاپن جهت مداوا اعزام میشوند قبل

از سفردفترچه مکالمات روزمره و تعدادی از اماکن سیاحتی را  که تنظیم کرده ایم به طور رایگان

  دراختیار این عزیزان قرار میدهیم همچنین از طریق واتساپ . تلگرام و.... مشاوره و مترجمی ژاپنی را

درطول درمان به طور رایگان انجام داده میشود . با اطمینان خاطر با ما تماس بگیرید هدف ما جلب

رضایت شما هموطنان محترم میباشد


تماس مستقیم: 09128394630 امیر سرخانیتلگرامکلیک کنید بیماری als


سازمان غذا و داروی آمریکا، درخواست بررسی ثبت داروی جدید اداراوون (Edaravone) با نام تحقیقاتی 186-MCI را در درمان اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS)-که نوعی بیماری عصبی پیشرونده محسوب می‌شود-پذیرفته است. چنین تخمین زده شده که بیش از 30 هزار آمریکایی به اسکلروز جانبی آمیوتروفیک مبتلا هستند و سالانه بیش از 5600 مورد جدید در این کشور تشخیص داده می‌شود.
اسکلروز جانبی آمیوتروفیک سلول‌های عصبی موجود در مغز و نخاع را که مسئول کنترل عضلات ارادی هستند (عضلاتی که در هنگام حرکت، صحبت کردن، غذا خوردن و تنفس به کار می‌روند) مورد حمله قرار می‌دهد. این بیماری، یکی از شناخته‌شده‌ترین بیماری‌های عصبی-عضلانی است که نزدیک به 2 نفر از هر 100 هزار نفر جمعیت در سراسر دنیا را مبتلا می‌کند. در شرایطی که 5 الی 10 درصد از موارد ابتلا به این بیماری ارثی هستند، علت اغلب موارد بیماری به درستی مشخص نیست اما چنین به نظر می‌رسد که عوامل ژنتیکی و محیطی هر دو دخیل‌اند.
لوسی برویجن، از انجمن ALS آمریکا می‌گوید: «نیاز مبرم به گزینه‌های درمانی جدید برای مواجهه با این بیماری ناتوان‌کننده وجود دارد. امیدواریم که این دارو مراحل تایید را هر چه سریع‌تر طی کرده و در اختیار بیمارانی که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند قرار گیرد.» درخواست بررسی ثبت اداراوون، براساس اطلاعات به دست آمده از یک برنامه تحقیقات بالینی روی بیماران با تشخیص اسکلروز جانبی آمیوتروفیک در ژاپن انجام شد. در سال 2015 میلادی، اداراوون برای درمان اسکلروز جانبی آمیوتروفیک در ژاپن و کره جنوبی مورد تایید قرار گرفت.تاریخ : شنبه 26 تیر 1395 | 10:50 ق.ظ | نویسنده : امیر سرخانی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ایگنا وب
  •  افزایش بازدید سایت + کسب درآمد از اینترنت www.iAlexa.ir