تبلیغات
日本語同時通訳 ترجمه ژاپنی . صنعتی . اداری - خدمات ترجمه

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا به صفحه اصلی مراجعه بفرمایید .

تیم ترجمه ژاپنی ما از مترجمین ماهر و مجرب بسیاری تشکیل شده است. هر یک از این مترجمین در حوزه ی مشخصی مانند حقوق، امور مالی، پزشکی و غیره تخصص دارند.

کار ترجمه ژاپنی شما کوچک باشد یا بزرگ فرقی نمی کند، شبکه مترجمین ایران همیشه برای کمک به شما در زمینه ی ترجمه آماده است. تیم ترجمه ما مترجمین بسیاری دارد که در زمینه ی ترجمه سند تبحر دارند و انواع اسناد مختلف شامل گواهی تولد و فوت، گواهی ازدواج، حکم طلاق، دیپلم های مختلف، و سایر اسناد ژاپنی که نیاز به ترجمه آنها داشته باشید را ترجمه می نمایند.

ما مهندسین نرم افزار ژاپنی و ویراستاران ژاپنی کنترل کیفی بسیار خوبی داریم که می توانند وب سایت یا محصول نرم افزاری شما را بومی سازی کنند. ما می توانیم وب سایت ژاپنی شما را به صورت حرفه ای ترجمه کنیم و فرقی نمی کند که وب سایت شما یک وب سایت HTML استاتیک باشد یا یک وب سایت پیشرفته ی مبتنی بر جاوا/PHP/پرل. در عصر جهانی سازی، شما قطعاً می بایست بومی سازی وب سایت خود و ترجمه آن به زبان ژاپنی را مد نظر داشته باشید! بومی سازی وب سایت به ژاپنی یک سرمایه گذاری مقرون به صرفه محسوب شده و راه آسانی برای گسترش کسب و کار شماست!

ما همچنین خدمات تفسیر، صداگذاری، نسخه برداری ژاپنی و بهینه سازی موتورهای جستجوی چند زبانه را نیز ارائه می کند. فرقی نمی کند که در زمینه ی ترجمه ژاپنی به چه خدماتی نیاز داشته باشید، شبکه مترجمین ایران می تواند آن را برای شما فراهم می کند.تاریخ : جمعه 7 اسفند 1394 | 09:03 ق.ظ | نویسنده : امیر سرخانی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ایگنا وب
  •  افزایش بازدید سایت + کسب درآمد از اینترنت www.iAlexa.ir